Categories: Lajme

(Foto) Sa shpejt e harroi Afronën, Blero shfaqet hapur me të dashurën e re

Këngëtari i njohur Blero Muharremi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes nga partnerja e tij, Afrona Dika ndarje qe beri shume buje ne media.

Ai ditë me parë konfirmoi edhe zyrtarisht ndarjen nga modelja kosovare, duket kërkuar nga të gjithë që ta lënë të qetë dhe se ajo u perket atij dhe Afrones.

E pas ndarjes nga gruaja, këngëtari ka filluar të jetë me aktiv në publik si dhe në rrjetet sociale.

Ai sot ka publikuar një foto në Instastory ku shihet nën shoqërinë e një vajze misterioze.

Edhe pse goxha larg, e dashura e re e Bleros vërehet se ka flokë të bardha dhe të gjata.

Nga distanca ajo ngjan goxha shumë në Afronën, pasi është bionde dhe me flokë të bardha.

Mbetet të shihet se kur do ta bëj krejtësisht publike Blero lidhjen e re.

admin

Recent Posts

Kamionistja shqiptare në Itali: Deri 4 mijë euro në muaj fitoj si kamioniste, 5 ditë punë në javë

Kamionistja shqiptare që jeton në Itali, Bianka Dervishi është shprehur se rroga bazë që marrin…

3 hours ago

Astronauti i NASA-s zbulon arsyet e frikshme pse alienët nuk na kanë vizituar ende

Astronauti i NASA-s, Stan Love ka diskutuar për alienët me The US Sun dhe ka…

3 hours ago

‘A e do nusen e virgjër?’, Klajdi Haruni jep përgjigjen që duhet vlerësuar

Këngëtari i njohur Klajdi Haruni ka dhënë së fundmi një intervistë për “Prive” ku sigurisht…

3 hours ago

Ky ishte reagimi i Adroles pas përballjes me Fifin dhe ish burrin e saj, Adisin

Adrola Dushi ka qenë kohëve të fundit mjaftë e komentuar në rrjete sociale, për shkak…

3 hours ago

”E dehur me dashuri”/ Afrona bën publike lidhjen dhe ja kush është i riu që i ka marrë zemrën

Blero dhe Afrona kanë bërë bujë të madhe me historinë e tyre të dashurisë, e…

15 hours ago

Hidhni tri lugë sheqer kur t’i lani në lavatriçe dhe shihini rezultatet me rrobat tuaja

Për shumicën do të tingëllojë e pabesueshme që sheqeri të hidhet në rrobalarëse, mirëpo ky…

15 hours ago