Categories: Lajme

Në lidhje me Fatjonin apo Atdheun? Efi flet dhe i tregon të gjitha edhe mesazhet

Efi ka qenë një ndër konkurrentet më të komentuara të “Për’Puthen” sezonin që kaloi. Ajo ka qenë së fundmi e ftuar në “Top Arena” ku ka folur për jetën e saj personale si dhe i është përgjigjur edhe disa pyetjeve pikante.

Ajo u pyet nëse ka kontaktuar së fundmi me Fation Kuqarin apo me Atdheun në Whatsapp.

Por si u përgjigj ajo?

Ajo tha për Fationin se “s’kam ndonjë mesazh, një gjë pune, s’ka lidhje fare…”.

Kujtojmë se më herët, gjatë pyetjeve “60 sekonda” për Prive, Efi dha disa detaje për jetën e saj si dhe foli edhe për raportin me Fationin.

“Por raporti me Fationin si është dhe a do të ketë një marrëdhënie mes tyre? “Kurrë mos thuaj kurrë”, u përgjigj ajo.

“Me shokët nuk mund të flasësh përditë”, tha ajo kohë më parë duke zbuluar se mesazhi i fundit mes saj dhe Fationit ka qenë para një jave.

admin

Recent Posts

Gërvalla: Po kërkojnë t’i vënë flakën Kosovës nga brenda, s’do të ndodhë

Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, ka thënë se s’ka dyshim se sulmi i…

4 hours ago

Gazetari gjerman: Edi Rama kryeministri më i mirë i Serbisë që nga koha e Pashiqit

Gazetari gjerman i FAZ, Michael Martens, është marrë sot me kryeministri e Shqipërisë, Edi Rama.…

4 hours ago

Kurti: Zotimi i njëanshëm i Thaçit s’po e lejon FSK-në të futet në veri

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, duke folur për tensionet me Serbinë, ka thënë se është…

7 hours ago

“The Times”: Trupat britanike në gatishmëri për t’i çmontuar tensionet në veri

Gazeta prestigjioze britanike “The Times” ka shkruar për zhvillimet tejet shqetësuese në veri të vendit…

7 hours ago

“Ishalla kurrë s’i lëshojnë prej Hagës” – i moshuari i lumtur që ish-krerët gjenden në b urg

Të moshuarit rrallë ngurrojnë të flasin. Arsyet për një gjë të tillë mbase janë të…

7 hours ago

MobiIizimi ushtarak serb afër kufirit me Kosovën, reagon Ambasadori Hovenier

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka reaguar pas telefonatës…

12 hours ago