(Video) Gruaja gjermane e tradhtoi me shokun, mërgimtari nga Gjermania: Më çuan edhe në pölici

Befasitë e mërgimtarit të njohur të tiktok-ut për fansat e tij në kanë të ndalur, andaj ai vazhdon të shikohet dhe dëgjohet gjithandej.

Mërgimtari nga Gjermania, Rasim Avdyli po bën bujë në rrjete sociale ku përmes videove të tij në “Tik-Tok”, shpreh dashurinë e madhe që ka për të dashurën e tij gjermane.

Së fundmi, në një video të publikuar ku tregon një pjesë të historisë së tij, për të cilën thotë se e ka l ënduar shumë.

Ai tregon se si shoku i tij i ngushtë e kishte tradhëtuar me gruan e tij, e më pas edhe e kishte lajmëruar në pol ici. /Pemajetes.com

Shiko videon:


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *