Categories: Lajme

Bora Zemani do kthehet në ”Për’puthen”? Olsa: Uroj të gjejë kohë të menaxhojë dy programet

Oriela Nebiaj ka pranuar mandatin e deputetes së PD, pas dorëzimit të Grida Dumës.

Ka qenë vetë prezantuesja që e ka konfirmuar pak ditë më parë se ka pranuar mandatin dhe ka firmosur dokumetin përkatës për pranimin e mandatit.

Por pas kësaj lëvizje, vendi i saj si prezantuese e “Përputhen” mbetet bosh. Prandaj shumë emra moderatoresh janë përfolur si zëvëndësuese të Orit në Përputhen e mes tyre edhe ish-prezantuesja e këtij programi, Bora Zemani.

Për kë të ka folur Olsa Muahmeti e ftuar se fëmundi në “Procesin Sportiv”.

“Kam bërë një ftesë zyrtarish. E kam konsultuar ehd eme Lori Hoxhën.

I kemi bërë një ftesë zyrtare Bora Zemanit për të qenë prezantuesja e “Përputhen”. Jam shumë e lumtur për këtë.

Do të ishte rikthimi i saj në shtëpi, pais largimi i saj ishte pasi mori një program të madhe dhe është çështje e menaxhimit të kohës.

Aktualisht përgjigja e saj nuk ka ardhur. Por shpresoj se Bora do ta gjej kohën për të menaxhuar të dy programet”, ishte deklarata e Olsës.

admin

Recent Posts

Kamionistja shqiptare në Itali: Deri 4 mijë euro në muaj fitoj si kamioniste, 5 ditë punë në javë

Kamionistja shqiptare që jeton në Itali, Bianka Dervishi është shprehur se rroga bazë që marrin…

13 mins ago

Astronauti i NASA-s zbulon arsyet e frikshme pse alienët nuk na kanë vizituar ende

Astronauti i NASA-s, Stan Love ka diskutuar për alienët me The US Sun dhe ka…

14 mins ago

‘A e do nusen e virgjër?’, Klajdi Haruni jep përgjigjen që duhet vlerësuar

Këngëtari i njohur Klajdi Haruni ka dhënë së fundmi një intervistë për “Prive” ku sigurisht…

16 mins ago

Ky ishte reagimi i Adroles pas përballjes me Fifin dhe ish burrin e saj, Adisin

Adrola Dushi ka qenë kohëve të fundit mjaftë e komentuar në rrjete sociale, për shkak…

18 mins ago

”E dehur me dashuri”/ Afrona bën publike lidhjen dhe ja kush është i riu që i ka marrë zemrën

Blero dhe Afrona kanë bërë bujë të madhe me historinë e tyre të dashurisë, e…

13 hours ago

Hidhni tri lugë sheqer kur t’i lani në lavatriçe dhe shihini rezultatet me rrobat tuaja

Për shumicën do të tingëllojë e pabesueshme që sheqeri të hidhet në rrobalarëse, mirëpo ky…

13 hours ago