Categories: Lajme

Çka nuk dinë njerëzit për opinionisten e re të BBVip Kosova Afërdita Paqaradën?

Tashmë jeni në dijeni se Afërdita Paqarada do të jetë opinionistja e dytë e Big Brother VIP Kosova.

Ajo bashkë me Olti Currin do të komentojnë sjelljet e banorëve dhe gjithë çka sillet brenda.

Por çka nuk dinë njerëzit për ish-missin shqiptar?

Para pak ditësh, Afërdita iu përgjigj pyetjeve provokative të emisionit Prive, ku ka treguar disa gjëra për veten.

Ndiqeni videon./Prive

admin

Recent Posts

Gërvalla: Po kërkojnë t’i vënë flakën Kosovës nga brenda, s’do të ndodhë

Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, ka thënë se s’ka dyshim se sulmi i…

5 hours ago

Gazetari gjerman: Edi Rama kryeministri më i mirë i Serbisë që nga koha e Pashiqit

Gazetari gjerman i FAZ, Michael Martens, është marrë sot me kryeministri e Shqipërisë, Edi Rama.…

5 hours ago

Kurti: Zotimi i njëanshëm i Thaçit s’po e lejon FSK-në të futet në veri

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, duke folur për tensionet me Serbinë, ka thënë se është…

8 hours ago

“The Times”: Trupat britanike në gatishmëri për t’i çmontuar tensionet në veri

Gazeta prestigjioze britanike “The Times” ka shkruar për zhvillimet tejet shqetësuese në veri të vendit…

8 hours ago

“Ishalla kurrë s’i lëshojnë prej Hagës” – i moshuari i lumtur që ish-krerët gjenden në b urg

Të moshuarit rrallë ngurrojnë të flasin. Arsyet për një gjë të tillë mbase janë të…

8 hours ago

MobiIizimi ushtarak serb afër kufirit me Kosovën, reagon Ambasadori Hovenier

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka reaguar pas telefonatës…

13 hours ago