Categories: Lajme

E thotë troç Armina Mevlani: Nuk është normale, vjehrra s’mund t ë vi në shtëpi sipas qejfit

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel u diskutua tema “partneri im është çun mamaje”, e cila ndezi debat.

Moderatorja e njohur, Armina Mevlani, lexoi një mesazh të dërguar nga një ndjekë she më pas nuk nguroi t’i japë një këshillë vajzës që e ka shkruar, e cila u shpreh se e vetmja e keqe e partnerit të saj ishte se ishte “djalë mamaje”.

Blogerja ishte shumë spontane me reagimin e saj, duke i sugjeruar madje asaj që të largohej nga çunat e mamit.

“Ik nga çunat e mamit, sepse është skandal që burri të vazhdojë të jetë çun mami,”-u shpreh Armina.

Mirëpo nuk mbaron këtu! Në mesazhin e ndjekëses thuhej gjithashtu se mamaja e partnerit të saj vinte në shtëpinë e tyre për të bërë punët.

Në këtë moment në njërën anë ishte Fatma, e cila u shpreh se këtu nuk ka asgjë të keqe dhe në anën tjetër Mevlani e cila e konsideroi këtë veprim si një shkelje të privatësisë dhe mosrespekt ndaj vjehrrave.

“Nuk është normale, se ideja është pse duhet të vijë vjehrra të të bëjë punët. Pse duhet të vijë ta bëjë, është privatësi.

Ti ke sirtarët e tu, pse duhet të hyjë në intimitet një nga prindërit. Prishet intimiteti, se ti ke ndërresat, ke shtëpinë tënde.

Pse duhet të vijë vjehrra të të bëjë punët. As mami im nuk ka pse të vijë. Nuk është pastruese. Do ndjehesha keq ta bënte.”

admin

Recent Posts

Luiz Ejlli do të marrë pjesë në Big Brother VIP 3?

Luizi ka deklaruar se do të ishte gati të merrte pjesë edhe njëherë në Big…

33 mins ago

“Ta kryjmë qat far pune e kthehemi”/ Zogjani publikon një video nga arkivi ku shihen trimat Jashari!

Situata e krijuar në Kosovë nga vrasja tragjike e policit Afrim Bunjaku nga te rroristët…

35 mins ago

Ish-zëdhënësi i NATO-s: Veriu i përket Kosovës, KFOR-i nuk duhet ta marrë kontrollin

Zëdhënësi i NATO-s gjatë kohës së lu ftës në Kosovë, Jamie Shea, ka folur këtë…

37 mins ago

Vuçiq s’ka urdhër t’i japë ushtrisë për të hyrë në Kosovë: Sot kishim 7,500 trupa në kufi, do të reduktohen në 4,000

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka deklaruar se nuk e ka në plan që ta…

39 mins ago

Serbët ia kthejnë shpinën Radojiçiqit, e ‘bombardojnë’ me komente negative: Të lutem mos na mbroj

Pas sulmit terrorist në Banjskë, Milan Radojiçiqin nuk e kanë arsyetuar as qytetarët serbë. Së…

40 mins ago

Kulla: Nuk ka ndarje të Kosovës, harrojeni! Nis Lu fta e III Botërore

Eksperi i Sigurisë Ilir Kulla ka hedhur poshtë çdo mundësi për një ndarje të veriut…

44 mins ago