Categories: Lajme

Endri Çekici festoi ditëlindjen, Megi Pojani e djeg atmosferen duke kërcyer me muzikë tallava (Video)

Endri Çekici ka festuar së fundmi ditëlindjen e tij, futbollisti i i njohur është përfolur prej kohësh për një lidhje me Megi Pojanin por dhe pse prej tyre nuk ka pasur asnjëhrë një konfirmim.

Të gjithë ishin kurioz të dinin nëse Çekici ka marrë ndonjë urim të veçantë nga aktorja, ai ka publikuar në Instagramin e tij të gjitha urimet e bëra nga miqtë e ngushtë, mirëpo Megi nuk shihet gjëkundi.

Konkurrentja e “DWTS” është parë duke u argëtuar në një lokal me motrat e saj.

Ishte motra e saj, Marsi e cila ndau për ndjekësit një video ku shihet Megi duke kërcyer nën ritimin e muzikës ‘tallava’.

Kujtojmë se Megi ishte e ftuar së fundmi në “Wake Up”, ku u pyet për jetën në çift, ku bëri rolin e “të paditurës” që di ta luaj mjaft mirë.

Ajo u shpreh se nuk di asgjë për thashethemet e fundit.

“Për momentin jam shumë e angazhuar me partnerin tim kryesor (balerini)”, shprehet Megi.

“Je single dhe e disponueshme?”, e pyeti moderatori.

“Gjithmonë, Jam shumë hermetike.Nuk ka asgjë për të ndarë.

Unë për momentin jam shumë e angazhuar me punën time…”, u përgjigj ajo.

E duket se është kjo përgjigje ajo që paralajmëron një krisje në lidhjen e dyshes, aktualisht, Megi është e angazhuar si konkurrente në “Dancing With the Stars” çfarë ka bërë që dy të rinjtë të kalojnë kohë larg njëri-tjetrit.

Shiko videon:

admin

Recent Posts

Kamionistja shqiptare në Itali: Deri 4 mijë euro në muaj fitoj si kamioniste, 5 ditë punë në javë

Kamionistja shqiptare që jeton në Itali, Bianka Dervishi është shprehur se rroga bazë që marrin…

2 hours ago

Astronauti i NASA-s zbulon arsyet e frikshme pse alienët nuk na kanë vizituar ende

Astronauti i NASA-s, Stan Love ka diskutuar për alienët me The US Sun dhe ka…

2 hours ago

‘A e do nusen e virgjër?’, Klajdi Haruni jep përgjigjen që duhet vlerësuar

Këngëtari i njohur Klajdi Haruni ka dhënë së fundmi një intervistë për “Prive” ku sigurisht…

2 hours ago

Ky ishte reagimi i Adroles pas përballjes me Fifin dhe ish burrin e saj, Adisin

Adrola Dushi ka qenë kohëve të fundit mjaftë e komentuar në rrjete sociale, për shkak…

2 hours ago

”E dehur me dashuri”/ Afrona bën publike lidhjen dhe ja kush është i riu që i ka marrë zemrën

Blero dhe Afrona kanë bërë bujë të madhe me historinë e tyre të dashurisë, e…

15 hours ago

Hidhni tri lugë sheqer kur t’i lani në lavatriçe dhe shihini rezultatet me rrobat tuaja

Për shumicën do të tingëllojë e pabesueshme që sheqeri të hidhet në rrobalarëse, mirëpo ky…

15 hours ago