Habit Armina: Vjehrra nuk mund të vijë në shtëpinë time sa herë të dojë

Moderatorja e njohur shqiptare, Armina Mevlani ka këshilluar të gjitha vajzat e reja që të largohen nga “çunat e mamit”.

Gjatë një diskutimi në emisionin “Goca dhe Gra”, Armina u shpreh se nuk ishte aspak dakord që një mashkull të vazhdojë të mbetet një ‘çun mami’ edhe pasi ka nisur të bashkëjetojë me partneren e tij.

Më tutje Armina nuk i pajtohej as mendimit të kolegëve të saj kur shpreheshin se nuk ka asgjë të keqe që vjehrra të ndihmojë në punët e shtëpisë.

Sipas modeles kjo e cenon intimitetin e një çifti dhe kjo gjë vlen edhe për nënën e saj.


Posted

in

by

Tags:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *