Categories: Lajme

Habit Armina: Vjehrra nuk mund të vijë në shtëpinë time sa herë të dojë

Moderatorja e njohur shqiptare, Armina Mevlani ka këshilluar të gjitha vajzat e reja që të largohen nga “çunat e mamit”.

Gjatë një diskutimi në emisionin “Goca dhe Gra”, Armina u shpreh se nuk ishte aspak dakord që një mashkull të vazhdojë të mbetet një ‘çun mami’ edhe pasi ka nisur të bashkëjetojë me partneren e tij.

Më tutje Armina nuk i pajtohej as mendimit të kolegëve të saj kur shpreheshin se nuk ka asgjë të keqe që vjehrra të ndihmojë në punët e shtëpisë.

Sipas modeles kjo e cenon intimitetin e një çifti dhe kjo gjë vlen edhe për nënën e saj.

admin

Recent Posts

Kamionistja shqiptare në Itali: Deri 4 mijë euro në muaj fitoj si kamioniste, 5 ditë punë në javë

Kamionistja shqiptare që jeton në Itali, Bianka Dervishi është shprehur se rroga bazë që marrin…

1 hour ago

Astronauti i NASA-s zbulon arsyet e frikshme pse alienët nuk na kanë vizituar ende

Astronauti i NASA-s, Stan Love ka diskutuar për alienët me The US Sun dhe ka…

1 hour ago

‘A e do nusen e virgjër?’, Klajdi Haruni jep përgjigjen që duhet vlerësuar

Këngëtari i njohur Klajdi Haruni ka dhënë së fundmi një intervistë për “Prive” ku sigurisht…

1 hour ago

Ky ishte reagimi i Adroles pas përballjes me Fifin dhe ish burrin e saj, Adisin

Adrola Dushi ka qenë kohëve të fundit mjaftë e komentuar në rrjete sociale, për shkak…

1 hour ago

”E dehur me dashuri”/ Afrona bën publike lidhjen dhe ja kush është i riu që i ka marrë zemrën

Blero dhe Afrona kanë bërë bujë të madhe me historinë e tyre të dashurisë, e…

14 hours ago

Hidhni tri lugë sheqer kur t’i lani në lavatriçe dhe shihini rezultatet me rrobat tuaja

Për shumicën do të tingëllojë e pabesueshme që sheqeri të hidhet në rrobalarëse, mirëpo ky…

14 hours ago