Categories: Lajme

Publikohen fotografi të Georginas nga rinia, kaq shumë ka ndryshuar e dashura e Ronaldos

Janë publikuar fotografi që nuk janë parë ndonjëherë të Georgina Rodriguez në të njëzetat e hershme, duke zbuluar transformimin e trupit të saj.

Para automjeteve luksoze, jahteve, bizhuterive të shtrenjta dhe pallateve të mëdha, ajo punonte si shitëse në një dyqan Gucci të Madridit, ku takoi asin e atëhershëm të Real Madridit, Cristiano Ronaldo.

28-vjeçares i kanë pëlqyer edhe daljet me miqtë, ashtu si shumëkujt, sidomos në të fillet e të njëzetave.

Figurën e atëhershme, ajo tashmë e ka zëvendësuar me forma të admiruara, ndërsa flokët me onde i ka shndërruar në më të drejta me dukje të shkëlqyer.

Georgina pranoi në serialin e saj dokumentar për Netflix se jeta i ndryshoi ditën kur u takua me Ronaldon. Tani ajo është një nga femrat më të idealizuara në planet.

Ajo ka mbi 39 milionë ndjekës në Instagram dhe vazhdimisht kënaq fansat me postimet e imazheve që tregojnë bukurinë e saj.

Shiko fotot:

admin

Recent Posts

Gërvalla: Po kërkojnë t’i vënë flakën Kosovës nga brenda, s’do të ndodhë

Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, ka thënë se s’ka dyshim se sulmi i…

5 hours ago

Gazetari gjerman: Edi Rama kryeministri më i mirë i Serbisë që nga koha e Pashiqit

Gazetari gjerman i FAZ, Michael Martens, është marrë sot me kryeministri e Shqipërisë, Edi Rama.…

5 hours ago

Kurti: Zotimi i njëanshëm i Thaçit s’po e lejon FSK-në të futet në veri

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, duke folur për tensionet me Serbinë, ka thënë se është…

8 hours ago

“The Times”: Trupat britanike në gatishmëri për t’i çmontuar tensionet në veri

Gazeta prestigjioze britanike “The Times” ka shkruar për zhvillimet tejet shqetësuese në veri të vendit…

8 hours ago

“Ishalla kurrë s’i lëshojnë prej Hagës” – i moshuari i lumtur që ish-krerët gjenden në b urg

Të moshuarit rrallë ngurrojnë të flasin. Arsyet për një gjë të tillë mbase janë të…

8 hours ago

MobiIizimi ushtarak serb afër kufirit me Kosovën, reagon Ambasadori Hovenier

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka reaguar pas telefonatës…

13 hours ago