Categories: Lajme

Ҫfarë ka ndodhur me Borën? Shfaqet në gjendje shumë të ‘keqe’

Bora Zemani është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri, ajo u be shume me e njohur kur moderoi emisionin e dashurise Perputhen.

Ajo është shumë e përfolur edhe për lidhjen me Donaldin, ku puthja e tyre ne Big Brother Vip Albania beri buje ne rrjet.

Bora eshte goxha aktive ne rrjete sociale, ndersa tani eshte duke moderuar emisionin e vallezimit Dancing with the Stars.

Bora shpesh sjell foto edhe me djalin e saj Arborin, momente te lezetshme mes tyre.

Bora sot ka publikuar një foto në të cilën shihet pa grim.

A thua pse është shfaqur ajo në gjendje të tillë?/ORAinfo/

Shiko foton:

admin

Recent Posts

Kamionistja shqiptare në Itali: Deri 4 mijë euro në muaj fitoj si kamioniste, 5 ditë punë në javë

Kamionistja shqiptare që jeton në Itali, Bianka Dervishi është shprehur se rroga bazë që marrin…

14 mins ago

Astronauti i NASA-s zbulon arsyet e frikshme pse alienët nuk na kanë vizituar ende

Astronauti i NASA-s, Stan Love ka diskutuar për alienët me The US Sun dhe ka…

15 mins ago

‘A e do nusen e virgjër?’, Klajdi Haruni jep përgjigjen që duhet vlerësuar

Këngëtari i njohur Klajdi Haruni ka dhënë së fundmi një intervistë për “Prive” ku sigurisht…

17 mins ago

Ky ishte reagimi i Adroles pas përballjes me Fifin dhe ish burrin e saj, Adisin

Adrola Dushi ka qenë kohëve të fundit mjaftë e komentuar në rrjete sociale, për shkak…

18 mins ago

”E dehur me dashuri”/ Afrona bën publike lidhjen dhe ja kush është i riu që i ka marrë zemrën

Blero dhe Afrona kanë bërë bujë të madhe me historinë e tyre të dashurisë, e…

13 hours ago

Hidhni tri lugë sheqer kur t’i lani në lavatriçe dhe shihini rezultatet me rrobat tuaja

Për shumicën do të tingëllojë e pabesueshme që sheqeri të hidhet në rrobalarëse, mirëpo ky…

13 hours ago