Categories: Lajme

”E dehur me dashuri”/ Afrona bën publike lidhjen dhe ja kush është i riu që i ka marrë zemrën

Blero dhe Afrona kanë bërë bujë të madhe me historinë e tyre të dashurisë, e cila përfundoi vetëm pak kohë pasi u kurorëzuan në martesë.

Teksa thumbat ndaj njëri-tjetrit kanë qenë të vazhdueshëm, disa ditë më parë Blero doli para të gjithëve duke konfirmuar ndarjen e tij me Afronën.

Fill pas deklaratës së tij, këngëtari publikoi një foto në Instastory ku shihej nën shoqërinë e një vajze misterioze. Flokët e saj bionde ishin e vetmja gjë që Blero preferoi të zbulonte.

Nga ana tjetër, edhe Afrona nuk mbetet pas. Modelja duket se gjithashtu po shijon dashurinë. Së fundmi, Afrona ka postuar një foto teksa po shijon një darkë romantike, ku pakëz duket edhe dora e një burri. Jo vetëm kaq!

“Gëzuar Ditëlindjen J,”-shkroi Dika krahas fotos së dyshimtë.

admin

Recent Posts

A e dini se Elsa Lila ka qenë mentorja e Albina Kelmendit 8 vite më parë

Mbrëmjen e djeshme u shpall fituesi i Festivalit të 61 të Këngës. Por këtë vit…

1 month ago

(Video) ”Ik nuk dua të fle me ty”/ Vivien qan pas debatit me të dashurin në ‘BBK’: Pse më afrove

Getinjo dhe Vivien u për plasën ashpër me njëri-tjetrin këtë të premte. Reperi i kërkoi…

1 month ago

Elsa Lila fitoi çmimin e parë, por ja pse në ‘Eurovizion’ do shkojë Albina Kelmendi me familjen

Elsa Lila është fituesja e çmimit të parë të Festivalit të 61 të Këngës në…

1 month ago

Krenari! Nuk kishin kërcyer në skenë bashkë valle, Ambeta dhe Klejdi emocionuan shqiptarët

Muzika popullore shqiptare dhe kostumet tradicionale kanë “pushtuar” skenën e festivalit të Këngës në Pallatin…

1 month ago

Nis këtë të shtunë, zbulohen dy opionistët e ‘Big Brother Vip 2’ Albania

Edicioni i dytë i “Big Brother Vip Albania” është në prag të nisjes, më saktë…

1 month ago

”Po këndoj me fëmijën tim brenda”/ Momentet kur Fifi dha lajmin se është shtatzënë në festival

Fifi është shtatzënë. Lajmin e dha vetë artistja në natën e tretë të Festivalit të…

1 month ago