Categories: Lajme

Ky ishte reagimi i Adroles pas përballjes me Fifin dhe ish burrin e saj, Adisin

Adrola Dushi ka qenë kohëve të fundit mjaftë e komentuar në rrjete sociale, për shkak të vëmendjes së ish martesës së saj me biznesmenin nga Shqipëria, Adis Patushi.

Çifti ka kohë që i kanë dhënë fundt martesës së tyre , prej të cilës kanë edhe një djalë të quajtur Troi, shkruan InfoKosova.

Ndonëse ata janë ndarë përfundimisht, duket se disa gjëra ende i bashkojnë.

Ditëve të fundit ishte këngëtarja Xhensila Myrtezaj ajo e cila i bashkoj në një përvjetor të biznesit të saj.

Në këtë event përveç modeles bukuroshe Adrola Dushi ishin të pranishëm edhe ish bashkëshorti i saj Adis Patushi dhe kengetarja Filloreta Raci- Fifi, me të cilen po shijon lidhjen dashurisë.

Një fotografi e postuar nga ai event shihet Adrola Dushi me një buzëqeshje fallso dhe aspak në qejf.

Megjithatë jeta është me batica e zbatica./InfoKosova/

Shiko foton:

admin

Recent Posts

Gërvalla: Po kërkojnë t’i vënë flakën Kosovës nga brenda, s’do të ndodhë

Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, ka thënë se s’ka dyshim se sulmi i…

4 hours ago

Gazetari gjerman: Edi Rama kryeministri më i mirë i Serbisë që nga koha e Pashiqit

Gazetari gjerman i FAZ, Michael Martens, është marrë sot me kryeministri e Shqipërisë, Edi Rama.…

4 hours ago

Kurti: Zotimi i njëanshëm i Thaçit s’po e lejon FSK-në të futet në veri

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, duke folur për tensionet me Serbinë, ka thënë se është…

7 hours ago

“The Times”: Trupat britanike në gatishmëri për t’i çmontuar tensionet në veri

Gazeta prestigjioze britanike “The Times” ka shkruar për zhvillimet tejet shqetësuese në veri të vendit…

7 hours ago

“Ishalla kurrë s’i lëshojnë prej Hagës” – i moshuari i lumtur që ish-krerët gjenden në b urg

Të moshuarit rrallë ngurrojnë të flasin. Arsyet për një gjë të tillë mbase janë të…

7 hours ago

MobiIizimi ushtarak serb afër kufirit me Kosovën, reagon Ambasadori Hovenier

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Jeffrey Hovenier, ka reaguar pas telefonatës…

12 hours ago