Ja Për Çfarë Bëhet Më Së Shumti “Merak” Armina Mevlani

Armina Mevlani është shumë aktive në Instagramin e saj, sigurisht puna e saj si blogere, kërkon një përkushtim në këtë…

22 hours ago

Ronela Hajati: Dikush Duhet Të Më Bëjë Të Dashurohem Sepse Jam Pa Ndjenja Për Momentin

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të drejtpërdrejta të skenë shqiptare. Ajo reagon herë pas here për fenomene të…

1 day ago

Pas lirimit, infermierja që sulmoi të moshuaren në Pejë shihet rrugëve të qytetit

Aurona Pelaj, ish-infermiere në shtëpinë e kujdesit për të moshuarit “Orenda” në Pejë, është liruar sot nga paraburgimit, ku po…

1 day ago

Ҫfarë ka ndodhur me Borën? Shfaqet në gjendje shumë të ‘keqe’

Bora Zemani është një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri, ajo u be shume me e njohur kur moderoi…

1 day ago

Çun Lajçi: Ec Albin, mos i dëgjo lehjet – veç dije se sherrin po dua me ia pa mençurisë tënde

Aktori dhe shkrimtari Çun Lajçi, ka reaguar pas kritikave, që po i merr për lëvdatat e tij ndaj kryeministrit Albin…

1 day ago

Gjykata Supreme liron nga paraburgimi tri infermieret që e rrahën nënën e dëshmorit në Pejë

Gjykata Supreme i ka liruar nga paraburgimi tri infermieret u përfshira në sulmin fizik ndaj një të moshuare në Pejë.…

1 day ago

NDODH EDHE KJO, HYRI ME DAЅHNORIN NË TAKЅI, NUK E DINTE ЅE ЅHOFERI ISHTE BURRI I ЅAJ

Edhe pse nuk është e mundur të përcaktohet me siguri nëse situata është autentike apo është një shfaqje për hir…

2 days ago

Çka nuk dinë njerëzit për opinionisten e re të BBVip Kosova Afërdita Paqaradën?

Tashmë jeni në dijeni se Afërdita Paqarada do të jetë opinionistja e dytë e Big Brother VIP Kosova. Ajo bashkë…

2 days ago

Habit Armina: Vjehrra nuk mund të vijë në shtëpinë time sa herë të dojë

Moderatorja e njohur shqiptare, Armina Mevlani ka këshilluar të gjitha vajzat e reja që të largohen nga “çunat e mamit”.…

2 days ago

“Jetë, o jetë”, Meda i bën gruas dhuratë veturën luksoze

Këngëtari i mirënjohur, Mehdin Përgjegjaj dhe gruaja e tij , Lulja, po vazhdojnë të jenë tejet të përfolur në publik.…

2 days ago